Uszyj lalkę jak Talala! Piękna, ręcznie szyta z najwyższej jakości tkanin. Wykonaj samodzielnie od podstaw, przyjaciółkę na całe życie. Unikatowa szmaciana lalka dla Twojego dziecka. Nie byle jaka – jedyna na całym świecie, stworzona z myślą o konkretnej osobie.
Zabawka uszyta ręcznie przez mamę lub babcię to niepowtarzalny prezent – pamiątka, dekoracja i zabawka, przepełniona miłością i zaangażowaniem.

W Internecie dostępnych jest sporo podpowiedzi jak samodzielnie uszyć lalkę Tildę to wiele osób chciałoby to zrobić pod okiem doświadczonej osoby, powołuję do życia lalki już od 9 lat. Zaczęło się od tego typu lalek.

Na kursie zdradzę tajniki takie jak:

  • jak dobrze uszyć ciałko lalki tak aby można było prać w pralce
  • jakie są odpowiednie materiały do uszycia tego typu lalki
  • jak wyhaftować włoski aby były bezpieczne
  • jak dopasować kolory oraz ubranka do lalki
  • szycie ubranka

W ramach kursu uszyjemy lalkę wielkości 40 lub 50 cm (możliwość wyboru). Szyjemy na maszynie 🙂 Podczas spotkań przechodzimy przez wszystkie etapy tworzenia lalki wraz z ubrankami.

Kursy prowadzone są weekendami. Jeśli jednak komuś nie pasuje i wolałby w tygodniu to także jest taka możliwość, prosimy o kontakt meilowy: lalki@talala.pl w celu ustalenia odpowiedniego terminu. Możliwość odbycia kursu indywidualnie oraz grupowo.

kurs szycia lalek
nauka szycia lalek

handmade polish dolls
Tilda 50 cm